m/d/r/k Trusted Advisers Group sp z o.o. to grupa zaufanych doradców, którzy stawiają sobie za cel ułatwianie działalności podmiotów aktywnych przede wszystkim w branży produktów chemicznych transportowej, logistycznej i energetycznej oraz świadczenie obowiązkowych usług doradczych w zakresie bezpieczeństwa wobec środowiska, pracowników oraz otoczenia, w której działa Wasza organizacja.

Chcemy wyznaczać nowy standard dla obsługi zapewniając kompleksowe doradztwo oraz pomoc w rozwiązywaniu Waszych problemów.

Od 2012 r jesteśmy członkiem Sieci Ekspertów ds BHP certyfikowanych przez Centralny Instytut Ochrony Pracy.

od 2015 roku spółka jest członkiem Hafen Hamburg Marketing e.V w Hamburgu.

Nasza Misja
Naszą misją jest ułatwić sukces naszych klientów. Z tego względu bardzo wielką wagę przykładamy do wiarygodności i odpowiedzialności. Zarówno w relacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych m/d/r/k preferuje uczciwość, pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. Cenimy jakość i innowacyjność i jesteśmy otwarci na współpracę dla dobra wspólnego oraz w celu budowania i utrzymywania zaufania wśród współpracowników i partnerów biznesowych. Ważny jest dla nas także szacunek i wyrozumiałość wobec współpracujących osób bez względu na zajmowane stanowisko czy różnorodność poglądów.

 

Pobierz katalog usług!

Zapraszamy do współpracy.