SAFO 2021

Z przyjemnością informujemy, że podczas konferencji "Niebezpieczne substancje chemiczne a bezpieczna praca" Marek Różycki wygłosi wykład poświęcony bezpieczeństwu magazynowania. Konferencja jest wydarzeniem towarzyszącym Salonowu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle na targach ITM Industry Europe w dniu 31 sierpnia 2021 roku. Osoby zainteresowane prosimy o zarejestrowanie się na konferencję poprzez stronę Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle na targach ITM Industry Europe

https://bhp.mtp.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/konferencja-niebezpieczne-substancje-chemiczne/

 

Zachęcam również do śledzenia informacji na temat konferencji na stronie www.ciop.pl/chempyl_konferencja

 

Wystąpienie podczas III Forum Tunleowego
Wystąpienie podczas I Polskiego Forum Tunelowego

Podczas I Polskiego Forum Tunelowego we Wrocławiu dnia 23 stycznia 2019 r. Marek Różycki wygłosił wykład pod nazwą „Czy tunel może być bezpieczny - od tunelu pod La Manche do tunelu pod morzem Beringa. Podsumowanie doświadczeń związanych z wypadkami”

Udział w Seminarium Naukowym na AGH w Krakowie

W dniu 8 listopada 2018 roku w Katedrze Górnictwa Podziemnego Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH w Krakowie Marek Różycki poprowadził seminarium naukowe pod tytułem: "Bezpieczeństwo w tunelu drogowym na etapie projektowania i eksploatacji z uwzględnieniem przewozu towarów niebezpiecznych"

Wykład podczas 28 Dni Towarów Niebezpiecznych w Monachium
W dniu 8 maja 2018 r. podczas 28. Münchner Gefahrgut-Tage Marek Różycki wygłosił wykład Gefahrgutrecht in Polen  (przepisy odnośnie przewozu towarów niebezpiecznych w Polsce)
COLD CHAIN POLAND,

Firma m/d/r/k jest partnerem Targów Chłodniczych Łańcuchów Dostaw i Temperatury Kontrolowanej COLD CHAIN POLAND, które odbyły się w dniach 11-13 kwietnia  2017r w Warszawie. Podczas targów wygłoszone zostały wykłady:
-  Procedury HACCP w transporcie – dobre praktyki (HACCP procedures in transport – good practices)
oraz
- Właściwie zabezpieczenie towaru w transporcie produktów spożywczych (How to correctly secure the cargo in the transport of agri-food products).
Spółkę reprezentowali Dariusz Kardas oraz Erwin Musiał. 

Wykład podczas XVII Międzynarodowej Konferencji „Telematyka Systemów Transportowych” TST’17
Wykład na Konferencji w Uniwersytecie Łódzkim
W dniu 28 listopada 2016 r podczas Konferencji  „Zarządzanie procesami logistycznymi we współczesnej gospodarce”, które odbyło się na Uniwersytecie Łódzkim Marek Rózycki z m/d/r/k trusted adviser group wygłosł we współpracy z Mariuszem Bakunem z firmy Caparol Polska wykałd  „Analizowanie ryzyka związanego z operacjami logistycznymi” 
IV Kongres Transportowy - 19 października 2016 r

Marek Różycki podczas IV Kongresu Transportowego w Warszawie w dniu 19 października 2016 r wygłosi wykład pod nazwą „Kto odpowiada za nieprawidłowości, czyli o nowym unijnym podejściu do odpowiedzialności za błędy w transporcie. Odpowiedzialność nadawcy i przewoźnika źródłem finansowania polityki społecznej rządu”. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji:http://eurologistics.pl/konferencje-euro/kongres-transportowy-2016/?m_id=695568

m/d/r/k podczas II konferencji SITK RP i TDT "Przewóz Towarów Niebezpiecznych"
W dniach 6-8 kwietnia 2016 r. na II konferencji „PRZEWÓZ TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH” organizowanej przez SITK RP  wspólnie z TDT Marek Różycki wygłosił wykład „Kształcenie osób obsługujących urządzenia NO”
IHK Chemnitz - 13 Gefahrgutstopp

W dniu 13 grudnia 2015 r Marek Różycki z m/d/r/k trusted adviser group sp z o.o. wygłosi podczas 13. Gefahrgutstopp - Verantwortung vorausgesetzt w Chemnitz wykłąd w zakresie wdrożenia przepisów ADR w Poslce (Umsetzung ADR im benachbarten Ausland (A,CZ,PL))

Konferencja „Łaba i Odra jako drogi dostępu Czech do światowych rynków - relacje transportowe między Czechami, Polską i Niemcami”
W dniach 5-6 października 2015 roku jako przedstawiciel naszej firmy brał udział Dariusz Kardas, który również zabrał głos w dyskusji dotyczącej perspektyw rozwoju korytarzy transportowych TNT z punktu widzenia Odry. Również udało się nam porozmawiać o najbliższych planach Unii Europejskiej w zakresie zmian polityki transportowej, a w szczególności rozwoju korytarzy mogących być podstawą do przewozu towarów niebezpiecznych w ruchu multimodalnym, a rozmówcą był Dr Alexander Vogt, ekspert ds. transportu Parlamentu Europejskiego.
Uczestniczymy w X Konferencji Innowacje i Strategie Win-Win 2014 w dniu 16 września 2014 r

W dniu 16 września 2014 r podczas konferencji organizowanej przez  Eurologistics Dariusz Kardas wygłosi wykład „Skazani na nieprzewidywalność – czyli innowacyjne modele współpracy przewoźnik – zleceniodawca. Jak okiełznać nieplanowane czynniki kosztowe w kontraktach transportowych”.

Podczas wykładu zostaną zaprezentowane wyniki prowadzonych przez m/d/r/k prac badawczych w tym temacie.

Ostateczny termin rejestracji: 14 września 2014

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizator zapewnia Lunch oraz przerwy kawowe.

Hotel Sound Garden

Adres:
Żwirki i Wigury 18
02-092 Warszawa
T: +48 22 2791411
E: info@soundgardenhotel.pl
www.soundgardenhotel.pl

Kontakt:
Monika Szafrańska-Błuś
monika.szafranska@eurologistics.pl
tel. 515 160 500

Udział w I Międzynarodowym Kongresie Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy - targi SAWO 2014
Marek Różycki wygłosi wykład podczas I Międzynarodowego Kongresu Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracyw dniu 10 kwietnia, Pawilon 15/Sala Ziemi.. Tematem będzie analiza wypadków uczestników operacji transportowych towarów niebezpiecznych – gdzie zawinił człowiek?
Udział w Kongresie Logistycznym 2013
Marek Różycki uczestniczył jako panelista w panelu nt. Konsorcjów Transportowych.
Działania dla bezpieczeństwa
W dniu 24 lipca 2013 w siedzibie DB Schenker Rail Spedkol Spółka z o.o. na stacji terminala Sławków LHS odbyło się szkolenie dla przedstawicieli służb ratowniczych działających w obszarze "szerokiego toru". Celem szkolenia było przekazanie wiedzy odnośnie rozpoznawania rzeczywistych zagrożeń związanych ze stanem technicznym wagonów cystern wjeżdżających do Polski z za wschodniej granicy. Szkolenie prowadzili specjaliści m/d/r/k Trusted Advisers Group sp z o.o. Marek Różycki oraz Erwin Musiał. Podczas zajęć wykorzystano opracowane przez m/d/r/k symulacyjne modele instalacji cystern.